Her ser du hvem som er med på laget!


Mona Thiis - Daglig leder

970 44 335 - mona@signon.no

Kalle Gilbert - Styreformann

970 45 915 - kalle@signon.no

Helle Kristine Sjøgren - Key Account Manager

916 14 282 - helle@signon.no

Runar Falstad - Key Account Manager

97 40 23 10 - runar@signon.no

Marius Pedersen - Kunderådgiver

415 98 093 - marius@signon.no

Eli Anne Rusten - Kunderådgiver

478 46 620 - eli.anne@signon.no

Bo Jensen - IT

940 02 071 - design@signon.no

Marta Wold- Produksjon

marta@signon.no

Risto Langeland - Lagermedarbeider

478 19 537 - risto@signon.no

Ny Kollega

970 44 335 mona@signon.no 970 45 915 - kalle@signon.no